19.04.2018

Iсторія школи

Школа №211 м.Києва була відкрита в 1974 році.

Перший В.О. директора школи була Біліменко Михайлина Михайлівна.

 

1974 рік. Перше вересня. Директор – Донченко Микола Тимофійович.

 

1975 рік
Директор школи – Вакуленко Віктор Володимирович.
Перші заступники директора школи: Шкаредна Марія Оникіївна та 
 Біліменко Михайлина Михайлівна.

                                                                                                             

З 1975 року по 2014 рік директором школи був Віктор Володимирович Вакуленко.

З 1982 року ведеться активне співробітництво з делегаціями різних країн, особлива увага приділяється вивченню англійської мови.

З 1 вересня 1983 року школа набуває статусу спеціалізованої школи №211 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу.

 

В 1993 році – Школа миру.

10 липня 2001 р. – Асоційована школа ЮНЕСКО.

Весь цей шлях сповнений плідною роботою колективу школи: виховними заходами, подорожами, участю в Міжнародних конкурсах та проектах. Учні виборювали призові місця в міських і Всеукраїнських олімпіадах, навчались за кордоном, легко вступали до вищих навчальних закладів.

Сорок років школу очолював Вакуленко Віктор Володимирович, який створив колектив однодумців, що сприяло розвитку та підвищенню статусу нашої школи та творчій роботі вчителів та учнів. Від усіх працівників і вихованців завжди вимагав чесності, креативності, відповідальності, ініціативності, людяності, порядності. І сьогодні ідеями Віктора Володимировича живе велика шкільна родина.

Випускники нашої школи стали міністрами, мерами, юристами, банкірами, лікарями, вчителями. Це стало можливим завдяки професіоналізму вчителів школи.