30 вересня та 1 жовтня учні 9-А, 9-Б та 9-В класів побували на екскурсії в шкільному музеї Миру.
Наші учні-екскурсоводи (7–11 класи) із захопленням розповідали про:
🔹 унікальні експонати музею;
🔹 багату історію його створення;
🔹 активну участь нашої школи в миротворчій діяльності;
🔹 обмін досвідом із партнерами з інших країн.
Ця подія ще раз довела, що збереження пам’яті та поширення ідей миру – це важлива справа, яка об’єднує покоління.



