Оболонська Коляда

2023 рік добіг до свого завершення, а з ним – і другий рік повномасштабної війни. Усі ми мріємо про перемогу і по-справжньому щасливі свята, але маленькі українці – найбільше. Часто можна почути: якщо ти дитина, від тебе нічого не залежить. Але ми хотіли довести і все-таки довели протилежне.

У талановитих, активних і завзятих учнів спеціалізованої школи 211 було два бажання: допомогти армії зміцнитись, а українським традиціям – відродитись. Тому 24 грудня, з раннього ранку до пізнього вечора, вони сповіщали колядками про різдвяне диво і творили своє. Адже кошти, які діти отримували за колядки, призначалися для ЗСУ. Наші колядники відвідали більше двадцяти домівок і зібрали більше двадцяти тисячі гривень для 68 об’єднаної єгерської бригади та 35 бригади морської піхоти.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто запрошував нас до себе, допомагав надсилати запрошення, підтримував добрим словом і порадою. Разом ми творимо неможливе. Про це треба нагадувати собі постійно.